Viyana Prag Budapeşte Türk Hava Yolları...

Viyana Prag Budapeşte Türk Hava Yolları 7 Gece
41
499TRL
  • Viyana Prag Budapeşte Türk Hava Yolları 7 Gece  :
  • Viyana Prag Budapeşte Türk Hava Yolları 7 Gece  :
  • Viyana Prag Budapeşte Türk Hava Yolları 7 Gece  :
  • Viyana Prag Budapeşte Türk Hava Yolları 7 Gece  :

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL - BUDAPEŞTE - VİYANA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde TOUR kontuarında buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK1035 nolu tarifeli seferi ile saat 07.00’de Budapeşte'ye hareket, saat 07.55'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Viyana'ya hareket. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Opera Binası, Sanat Tarihi Müzesi, Belediye Binası, Parlamento Binası, Hof Theatre, Üniversite, Votiv Kilisesi, Maria Teresa Meydanı... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Grinzig turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


2.

Gün
VİYANA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Viyana Ormanları & Seegrotte Mağara Gölü & Schönbrunn Sarayı ve akşam ki Klasik Konser turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


3.

Gün
VİYANA - PRAG 3. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Prag’a hareket. "Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Cesky Krumlov turuna katılma imkanı" Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Karlova Caddesi, Başbakanlık Binası, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astrolojik Saat, Paris Caddesi, Mustek Meydanı ve Vaslavske BulvarıSonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için akşam ekstra Vltava nehrinde tekne gezisi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

4.

Gün
PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra öğle yemekli Karlovy Vary ve akşam ki ekstra Folklorik Çek Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


5.

Gün
PRAG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Dresden ve/veya Terezin Nazi Kampı ve akşam ki Ortaçağ Gecesi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


6.

Gün
PRAG - BUDAPEŞTE 6. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah erken alınacak kahvaltı sonrası özel otobüsümüzle Budapeşte’ye hareket. "Şehirlerarası otobüs yolculuğu sırasında ekstra Bratislava turuna katılma imkanı" Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kahramanlar Meydanı, Andrassy Caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Buda Kalesi, Mathias Kilisesi, Elizabeth Köprüsü... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Çigan Gecesi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.

7.

Gün
BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Esztergom & Visegrad & Szentendre ve akşamki Tuna nehrinde tekne gezisi turlarına katılma imkanı. Geceleme otelimizde.


8.

Gün
BUDAPEŞTE - İSTANBUL 8. gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için yarım günlük ekstra turlara katılma imkanı. Akşamüzeri havalimanına transfer, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1038 nolu tarifeli seferi ile saat 20.05'de İstanbul'a hareket, saat 23.15'de varış ve turumuzun sonu.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

NOT
3 kişilik odalarda ilave yatak standardı farklı olabilir. Şehirler arası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz alışveriş merkezi gibi uygun bir noktada vakit geçirebilirler. Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.

NOT
** 3 kişilik odalarda ilave yatak standartı farklı olabilir.
** Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir.
** Ekstra tur günleri değişebilir.
** Ekstra tur paketlerinin satışı turunuz sırasında rehberiniz ile yapılmaktadır.
** Paket içindeki ekstra turlar başka ekstra turlar ile birleştirilmemektedir.
** Paket içindeki her hangi bir ekstra tur paketten düşülmemektedir.
** Ekstra tur paketi üzerinden başka bir indirim yapılmamaktadır.
** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz alışveriş merkezi gibi uygun bir noktada vakit geçirebilirler.
** Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa tek bagajda 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.
** Uçuşlarımız grup rezervasyonu olup, gidiş - dönüş tek bilet düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda; havayolunun kuralları geçerli olup dönüş rezervasyonu otomatik olarak yanabilir.
** Yurtdışı çıkış harç pulunuzu almayı unutmayınız.
** Güvenlik noktalarında, el bagajınız sıvılar ve diğer yasaklı maddelere karşı kontrol edilecektir.
** Havayolunun uçağa biniş kapısının değişebileceğini göz önüne alarak uçağa gitmeden önce lütfen kontrol ediniz.
** Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı rica ederiz. Unutulan eşyaların her türlü sorumluluğu misafirlerimize ait olup, tour unutulan eşyaların bulunmasından ve getirilmesinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bulunan eşyalar bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile misafirlerimize gönderilecektir.
** Otellerde grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.

3 Yıldız ARTHOTEL ANA KATHARINA / Viyana
3 Yıldız ENERGIE / Prag
3 Yıldız IBIS CITY SOUTH / Budapeste


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#152
LOKASYON:
VAN GEVAŞ
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 259,48 518,96
3 176,31 528,94
4 133,48 533,93
6 89,82 538,92
9 60,99 548,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

499

Başlangıç Fiyatı

8 Gün

VAN GEVAŞ
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Gidello çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.