Amsterdam Turu / Yılbaşı

Amsterdam Turu / Yılbaşı
41
549TRL
Özgürlükler başkenti Amsterdam..
EN İYİ FİYAT
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • Amsterdam Turu / Yılbaşı : Özgürlükler başkenti Amsterdam..
Özgürlükler başkenti Amsterdam..
 • EN İYİ FİYAT GARANTİSİ !
 • 3* & 4* OTEL
 • KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI
 • TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN İÇ BAĞLANTI İMKANI
 • PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
 • AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETLERİ

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Amsterdam

İstanbul Havalimanı (Yeni) Dış Hatlar Gidiş Terminali THY kontuarı önünde siz değerli konuklarımızla 06.00’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1951 sayılı tarifeli seferi ile 08.50’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 10.40’ta varışın ardından özel otobüsümüz ile Amsterdam şehir turu için alandan hareket ediyoruz. Amsterdam şehir turumuzda turumuz da Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Ulusal Anıt, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı, Tarihi Merkez İstasyon ve meşhur Amsterdam su kanalları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zaman, arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Amsterdam Kanalları tekne turu. Bu turumuzda meşhur Amsterdam kanalların tekne ile gezinti yapacağız ve Amsterdam şehrini başka bir açıdan görme ve resimle fırsatını yakalayacağız. Tur sonrası rehberinizin bilgilendireceği saatte otelimize transfer ve geceleme.

Ekstra Amsterdam Kanalları Tekne turu: 25 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dahildir)2.

Gün
Amsterdam 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından ekstra Marken & Volendam & Zaanse Schans turu. Bu turumuzda, özellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Turumuz esnasında meşhur bir peynir fabrikasında durarak Hollanda peynirin nasıl yapıldığı görerek, birbirinden farklı peynir çeşitlerini tatma ve satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Daha sonra masal kasaba Zaanse Schans’a gidiyoruz, bu kasabada iyi korunmuş tarihi yel değirmenleri ve evler koleksiyonu ile tanınmaktadır, Zaanse Schans’da vereceğimiz fotoğraf molası sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde. SEYAHAT DOLU YENİ BİR YIL DİLERİZ

Ekstra Marken & Volendam & Zaanse Schans turu: 100 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dahildir)


3.

Gün
Amsterdam 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından ekstra Brugge turu. Bu turumuzda tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugge kentine hareket ediyoruz. Özellikle II. Dünya Savaşı sırasında zarar görmeden günümüze kadar gelebilen Ortaçağ mimarisi yapıları ve sokakları arasında geçireceğimiz keyifli gezi ardından Amsterdam otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Brugge turu: 120 Euro (Kişi Başı) (Ulaşım, rehberlik dahildir)


4.

Gün
Amsterdam - İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısının ardından ekstra Büyük Hollanda gezisi. Turumuzda mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve Ren Nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, bizleri 19.yüzyıl sonlarına götürecek Mesdag Panorama Müzesi, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyıları görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize dönüş, sonra havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1954 tarifeli seferi ile 18.05’te İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 23.30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

Ekstra Büyük Hollanda turu: 80 Euro (Ulaşım, rehberlik dahildir)


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

EKSTRA TURLAR

AMSTERDAM TURLARI

Amsterdam Kanalları Tekne Turu | 25 EUR

Meşhur Amsterdam kanalların tekne ile gezinti yapacağız ve Amsterdam şehrini başka bir açıdan görme ve resimle fırsatını yakalayacağız.

Marken & Volendam & Zaanse Schans turu | 100 EUR  

Ozellikle eski bir balıkçı kasabası olan Volendam’ın liman bölgesinde geçirdiğiniz zamana doyamayacaksınız. Ünlü şarkıda da söylendiği gibi “Hollanda’nın gerçek güzelliğini görmek isteyen Volendam’a gitmeli”. Marken kasabasını ziyaretimizde ise balıkçıların şirin ve küçük evlerdeki yaşamlarını izleyebilir ayrıca ucuza hediyelik eşya alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Turumuz esnasında meşhur bir peynir fabrikasında durarak Hollanda peynirin nasıl yapıldığı görerek, birbirinden farklı peynir çeşitlerini tatma ve satın alma fırsatını yakalayabilirsiniz. Daha sonra masal kasaba Zaanse Schans’a gidiyoruz, bu kasabada iyi korunmuş tarihi yel değirmenleri ve evler koleksiyonu ile tanınmaktadır.


Büyük Hollanda turu | 80 EUR

mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve Ren Nehri köprüleri, eski başkent ve yönetim merkezi Den Haag, minyatür Hollanda Madurodam, bizleri 19.yüzyıl sonlarına götürecek Mesdag Panorama Müzesi, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi kıyıları görülecek yerler arasındadır.


BRUKSEL TURU

Brugge turu | 120 EUR

Tablo gibi kanalları, eski köprüleri, UNESCO koruması altındaki yapıları ve çikolatası ile ünlü Brugge kentine hareket ediyoruz. Özellikle II. Dünya Savaşı sırasında zarar görmeden günümüze kadar gelebilen Ortaçağ mimarisi yapıları ve sokakları arasında geçireceğimiz keyifli bir turdur.


AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ 

(4 TUR) AMSTERDAM KANALLARI TEKNE, MARKEN & VOLENDAM & ZAANSE SCHANS, BÜYÜK HOLLANDA, BRUGGE TURLARI PAKET OLARAK ALINDIGINDA 325 EURO OLAN TUTAR PAKET İNDİRİMİ İLE KİŞİ BAŞI 300 EURO OLACAKTIR.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#301
LOKASYON:
Amsterdam
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 285,48 570,96
3 193,98 581,94
4 146,86 587,43
6 98,82 592,92
9 67,10 603,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

549

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Amsterdam
Anatolia Travel tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Anatolia Travel tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.