Otobüslü Edirne Belgrad Sofya Turu

Otobüslü Edirne Belgrad Sofya Turu
41
79TRL
Lüx otobüsler ile 3 gece 4 gün balkanlarda Sofya ve Belgrad turumuzda bol eğlence ve tarihi yerleri geziyoruz.
EN İYİ FİYAT
 • Otobüslü Edirne Belgrad Sofya Turu : Lüx otobüsler ile 3 gece 4 gün balkanlarda Sofya ve Belgrad turumuzda bol eğlence ve tarihi yerleri geziyoruz.
 • Otobüslü Edirne Belgrad Sofya Turu : Lüx otobüsler ile 3 gece 4 gün balkanlarda Sofya ve Belgrad turumuzda bol eğlence ve tarihi yerleri geziyoruz.
 • Otobüslü Edirne Belgrad Sofya Turu : Lüx otobüsler ile 3 gece 4 gün balkanlarda Sofya ve Belgrad turumuzda bol eğlence ve tarihi yerleri geziyoruz.
 • Otobüslü Edirne Belgrad Sofya Turu : Lüx otobüsler ile 3 gece 4 gün balkanlarda Sofya ve Belgrad turumuzda bol eğlence ve tarihi yerleri geziyoruz.
 • Otobüslü Edirne Belgrad Sofya Turu : Lüx otobüsler ile 3 gece 4 gün balkanlarda Sofya ve Belgrad turumuzda bol eğlence ve tarihi yerleri geziyoruz.
 • Otobüslü Edirne Belgrad Sofya Turu : Lüx otobüsler ile 3 gece 4 gün balkanlarda Sofya ve Belgrad turumuzda bol eğlence ve tarihi yerleri geziyoruz.
Lüx otobüsler ile 3 gece 4 gün balkanlarda Sofya ve Belgrad turumuzda bol eğlence ve tarihi yerleri geziyoruz.
 • Sırbistan'ın Güzelliklerini keşfet
 • Avrupa mutfağını keşfet
 • Otantik ürünler ile alışverişin tadını çıkar
 • Farlı kültürler ile tanış
 • Osmanlı Mirasını yerinde gör

ÖNEMLİ BİLGİLER

Şehir turist vergileri, sınır geçiş ücretleri, şoför servis ve yerel hizmet ücretlerini kapsayan 10 Euro'luk zorunlu tutar rehber tarafından tur hareket etmeden önce toplanacaktır.

Bu turumuzu satın alan misafirlerimizin çok girişli Schengen veya Bulgar vizesi olması gerekmektedir. Tek girişli vize ile programa katılım söz konusu değildir.

Rezervasyon için kişilerin isim ve soyisim, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve Pasaport numarası detaylarının seyahate çıkacağı pasaporttaki şekliyle acentemize yazılı olarak bildirmesi gerekmektedir. Tüm rezervasyonlar, bu detaylar doğrultusunda yapıldığından olası herhangi bir iptal ya da değişiklikte karşılaşılabilecek cezai tutar kişilere yansıtılacaktır.

3 Gece 4 günlük (2 gece otel konaklaması ve 1 gece otobüs yolculuğu) bu turumuzun otel kategorileri 3* merkeze uzak otellerdir. Otellerin merkeze uzaklık mesafesi maksimum 8 - 15 km'dir.

Otobüslü turlarda kişi başı 1 valiz hakkı bulunmaktadır.

Ülke geçişlerinde gümrük polisleri her türlü yiyecek ve içeceğe el koyabilmektedir.

Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan daha uzak mesafede olabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.

Ekstra turlarda gidilen müze ve ören yerleri giriş ücretleri fiyatlara dâhil değildir.

Otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak servis edilmektedir ve genelde kontinental olarak servis edilen kahvaltı; tereyağı, reçel (marmelat), ekmek, çay, kahve ve meşrubattan oluşan bir menüyü kapsamaktadır. Otellerin yoğunluk durumlarına göre grup kahvaltıları ayrı salonlarda verilebilir.

10 Kişi ve üzeri grup rezervasyonlarında ekstra paket turlarının rezervasyon esnasında acenteden alımı zorunludur.

Tur boyunca araçta sıcak - soğuk içecek ve ikram bulunmamaktadır. Ancak araç içinde kaptan ve yardımcısı tarafından satışı yapılmaktadır

12 Yaş altı çocuk fiyatı; 2 yetişkinle aynı odada kalındığı takdirde geçerlidir. Üç kişilik odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır - kapanır yatak şeklindedir. Diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.

3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar açılır - kapanır yataklar olduğundan tur katılımcısı 3. kişi ve / veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

Rezervasyon esnasında koltuk numarası garantisi verilemez. Koltuk numarası kayıt önceliğine göre belirlenmektedir.

Acentemiz gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını, içerik aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

Otel isimleri "ve benzeri" şeklinde verilmektedir. Konaklamanın yapılacağı otel bilgisi tur hareketinden 2 - 3 gün önce verilmektedir.

Panoramik şehir turları; şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen rehber anlatımı ile araçtan inmeden veya şehrin yapısına göre yürüyerek yapılan müze ve ören yeri girişlerinin dahil olmadığı turlardır.

Turların, acentemiz dışında kalan sebeplerden (yolların kapalı olması, hava koşulları, yerel otoriteler tarafından girişe ve gezilmeye izin verilmemesi, sınır geçişlerindeki yoğunluk vb..) ötürü aynı gün ve saatte gerçekleşmemesinden acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Ekstra tur ücretleri minimum 10 kişinin katılımı göz önünde bulundurularak belirlenmiştir. Bu nedenle; yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlıdır. Yol üzeri düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, rehberin belirleyeceği bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.

Ekstra turlar 0 - 4 yaş için ücretsizdir. 4 - 12 yaş arası çocuk %50 indirimlidir.

Panoramik şehir turları ve ülkeler arası transferler haricinde otobüs kullanım hakkı ekstra tur satın alan misafirlerimize aittir.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır. T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

Acentemiz, konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup, vizenin herhangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi gibi durumlar dâhilinde hiçbir sorumluluğu olmayıp tazminat hakkı doğurmamaktadır. İptal durumunda zaman fark etmeksizin vize ve sigorta ücretleri iade edilmemektedir.

Olası vize taleplerinde, Schengen ülkelerinde konaklama yapmadığımızdan dolayı tarafımızdan otel konfirmesi sağlanamayacağı göz önünde bulundurulmalıdır

Ziyaret edilecek ülkeye sorunsuz giriş yapılabilmesi için vize alınan pasaportun veya çıkış yapılacak olan pasaportun yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribatlara uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde pasaport polisinin sizi ülkeye almama hakkı mevcuttur ve bundan acentemiz sorumlu değildir.

Seyahatiniz süresince kullandığınız taşıtlar ve konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınızdan emin olunuz, aksi taktirde kaybolan eşyalardan acentemiz ya da diğer servis sağlayıcılar (yerel acente, otel, otobüs firması vb.) sorumlu değildir.

Reşit olmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurması zorunludur.

Acentemiz, misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir. Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

Acentemiz, gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır

Yukarıda belirtilen turlar paket olarak alındığından toplam 175 EUR olan tutar, paket indirimi ile kişi başı 150 EUR olacaktır. Giriş ücretleri hariçtir.


TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İstanbul - Edirne - Belgrad

Akşam saat 13.00’da Kadıköy Evlendirme dairesi otobüs kalkış noktası, 13.30’da Mecidiyeköy Bambi kafe, 14.00’da Bakırköy Ömür Plaza otobüs kalkış noktalarından Edirne’ye hareket. Mimar Sinan’ın “Ustalık Eserimdir” dediği Selimiye Camii ziyareti ve panaromik Edirne gezisi. Edirne’nin meşhur ciğerini yemek için kısa bir molanın (ciğer ve bir içecek ikramımızdır) ardından Kapıkule sınır kapısına hareket. Pasaport işlemlerinden sonra gece yolculuğumuza devam ediyoruz.


2.

Gün
Belgrad 2 gün programını görmek için tıklayınız

Öğlen saatlerinde Belgrad’a varışımızın ardından şehir turunda Osmanlı eseri olan Kalemegdan (Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokollu Mehmet Paşa) çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri müze, Saat Kapı ve müzesi, Nebojsa kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Cami, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkânlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, St. Sava Kilisesi, Cumhuriyet meydanı görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun ardından otelimize transfer ve dinlenme, geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz akşam ekstra olarak düzenlenecek müzikli ve eğlenceli Sırp Gecesi turuna katılabilirler. Bu turumuzda hem Sırp mutfağını yakından tanıma, hem de Balkan ezgileri eşliğinde keyifli bir gece sizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz, sabahın ilk ışıklarına kadar Belgrad’ın meşhur gece hayatında keyifli zaman geçirebilirler.

Ekstra Sırp Gecesi Turu: 50 Euro (Fiks menü yemek ve limitli alkollü veya alkolsüz içecek dahildir.)Konaklama: 3* Oteller

3.

Gün
Belgrad – Zemun - Tito’nun Mezarı - Voyvodina - Karlofça - Novisad 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz tam gün öğle yemekli ekstra Zemun – Tito’nun mezarı - Voyvodina - Karlofça - Novisad Turuna katılabilirler. Öncelikle Yugoslavya’yı Sosyalist Federal Cumhuriyet haline getiren, eski Yugoslavya devlet başkanı Josip Broz Tito’nun mezarını ve savaş sonrası yeniden inşa edilen Sava Nehri’nin batısındaki Zemun şehrini ziyaret edeceğiz. Ardından geçmişi M.Ö. 7000 yılına kadar dayanan Sremski Karlovci (Karlofça) kasabasını gezeceğiz. Şehir Meclisi, Katolik Kilisesi, Dört Aslan Çeşmesi, 1699 yılında Karlofça anlaşmasının imzalandığı tepede yer alan Barış Şapeli göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Voyvodina Eyaleti’nin başkenti Novi Sad’a hareket. Petrovaradin Kalesi, özgürlük meydanı, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Belgrad’a dönüş. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzeneyeceği Sava Nehri’nde tekne turu ve Belgrad Gece turuna katılabilirler. Bu gezimizde rehberimiz eşliğinde ışıklar altında Belgrad Şehri’ni görüp, ünlü Knez Mihailova caddesinde Belgrad’ın meşhur gece hayatına karışacağız. Tur sonrası otelimize transfer.

Ekstra öğle yemekli Zemun – Tito’nun mezarı - Voyvodina - Karlofça – Novisad Turu: 80 EUR (Kişi Başı)

Ekstra Tekne turu ve Belgrad Gece Turu: 45 EUR (Kişi Başı)Konaklama: 3* Oteller

4.

Gün
Belgrad - Sofya - Plovdiv (Filibe) - İstanbul 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltı sonrasında otelimizden ayrılıyoruz ve Sofya’ya hareket ediyoruz. Sofya’ya varışın ardından panoramik Sofya turu. Bu turumuzda; St Nedelya Nedelya Kilisesi, Rotunda Kilisesi, Rus Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Aleksandr Nevski Katedrali, Başbakanlık ve parlemento binaları ile Sofya Üniversitesi ve ulusal kültür sarayı ve Mimar Sinan tarafından tasarlanan Banyabaşı Camii görülecek yerler arasındadır. Burada vereceğimiz molamızın ardından Filibe’ye devam ediyoruz. Plovdiv (Filibe) 8000 yıllık tarihiyle, Avrupa’nın sayılı en eski ve tarih kokan şehirlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Makedonya, Trakya ve Roma Krallıkları dönemlerinde hep isim değiştirtirerek anılmaktadır. Osmanlı İmparatorluğu döneminde “Filibe” adını almıştır. Plovdiv’e varışımızın ardından göreceğimiz yerler arasında; Türk - İslam kültürünü yansıtan eserleri ve Bizans, Yunan ve Osmanlı izlerini görme fırsatı yakalayacağız. Cuma camii, Sveta Bogoroditsa kilisesi, Antik Tiyatro ve Eski Plovdiv göreceğimiz başlıca eserlerin başında gelmektedir. Asırlık Lezzet olan Meşhur Filibe köftesini tatmanız için vereceğimiz serbest zaman sonrasında İstanbul’a hareket ediyoruz. Kapıkule sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, gece yarısından sonra, sabaha karşı saatlerde İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

3 Gece 4 Gün


Lüks Otobüsler ile


3* Oteller


Asratur Öneriyor

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#14
LOKASYON:
Sırbistan
YEMEK:
Otellerde Sabah kahvaltısı
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
13.00’da Kadıköy Evlendirme dairesi otobüs kalkış noktas
BİTİŞ:
Kadıköy Evlendirme dairesi turumuzun sonu.
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

Tüm Kartlar:
TaksitAylıkToplam
2 41,08 82,16
3 27,91 83,74
4 21,13 84,53
6 14,22 85,32
9 9,66 86,90
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

79

Başlangıç Fiyatı

4 Gün

Sırbistan
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

İncelemekte olduğunuz bilgiler Gidello çözüm ortakları tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.