En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

SİZE ÖZEL TURLAR

Gezginlerden gelen planları en iyi fiyatlarla buluşturuyoruzSize özel Amsterdam tatilini planlayın

Gezginlerden seyahat önerilerini en iyi otel, uçak, günlük tur, ulaşım, transfer fırsatlarıyla birleştiriyoruz


AMSTERDAM TURLARI & YAPILACAK ŞEYLER:

Seyahatinizi unutulmaz kılacak Amsterdam günlük turları ve geziler


DİĞER AMSTERDAM TUR VE AKTİVİTELERİ

AMSTERDAM OTELLERİ ve TATİL KİRALIKLARI:

Amsterdam için otel, pansiyon, hoster ve kiralık daireler


1,704
Amsterdam
1,051
Amsterdam
2,319
Amsterdam
DİĞER AMSTERDAM OTELLERİ

Size özel Amsterdam tatilini planlayın

Gezginlerden seyahat önerilerini en iyi otel, uçak, günlük tur, ulaşım, transfer fırsatlarıyla birleştiriyoruz

AMSTERDAM İÇİN YAZDIK:

Amsterdam

Küçük sokakları, kanalları, tarihi binaları, müzeleri, parkları ve kendine özgü gece hayatı ile  Hollanda'nın en  güzel şehirlerinden biridir Amsterdam. Şehirde yürüyüş yaparken, kendinizi ortaçağda hissedeceksiniz.

NASIL GİDİLİR?
Uçak Yolculuğu: İstanbul' dan 3 saat 15 dakika.

NEREDE KALINIR?
Her bütçeye ve zevke uygun oldukça geniş bir yelpazesi vardır.

NE YENİR?
Her bölgeden farklı lezzetleri bulmak mümkündür. İlk akla gelen ve her çeşidini bulabileceğiniz; Hollanda Peynirleri'dir. Ringa Balığı, en çok tüketilen lezzetlerdendir. Heryerde bulabileceğiniz Pancake çok lezizdir. Fast food'un her çeşidini de bulabilirsiniz. Çok çeşitli Bira bulmak da mümkündür.

NE YAPILIR?
Müzeler Meydanı, mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır. Rijks ve Van Gogh Müzesi bunların başında gelir. Amsterdam'ı baştan sona mutlaka keşfetmelisiniz. Bunun için en güzel yollardan biri de Bisiklettir. Şehir kanallarında Tekne Turu yapabilir; Amsterdam çiçek pazarını gezebilirsiniz. Amsterdam' a gelip de Gece Hayatı'nı görmemek olmaz. Gece Klüpleri ve partilerinde eğlenmek garantilidir.

NERELER GÖRÜLMELİ?
Kırmızı Fener sokağı, Kraliyet Sarayı, Dam Meydanı, Amstel Nehri ve Kanallar, Çiçek pazarı, Rembrandt Merdanı, Van Gogh Müzesi, Rjiks Müzesi, Anne Frank evi, Heineken Experience.
 

Amsterdam

Ülke: Amsterdam, Hollanda
Havaalanı Kodu: AMS
Ülke Kodu: NL


    GÖRMENİZ GEREKEN YERLER


    Alternatif Rotalar: İstanbul çıkışlı Amsterdam, Ankara çıkışlı Amsterdam, İzmir çıkışlı Amsterdam, Antalya çıkışlı Amsterdam, Adana çıkışlı Amsterdam, Gaziantep çıkışlı Amsterdam, Trabzon çıkışlı Amsterdam, Bodrum çıkışlı Amsterdam, Samsun çıkışlı Amsterdam, Diyarbakır çıkışlı Amsterdam, Kıbrıs çıkışlı Amsterdam, Atina çıkışlı Amsterdam, Berlin çıkışlı Amsterdam, Frankfurt çıkışlı Amsterdam, Köln çıkışlı Amsterdam, Paris çıkışlı Amsterdam, Brüksel çıkışlı Amsterdam, Moskova çıkışlı Amsterdam, Moldova çıkışlı Amsterdam, Bakü çıkışlı Amsterdam, Tahran çıkışlı Amsterdam,

    Size özel fırsatları kaçırmamak için:
    Bizi Takip Edin:
    Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!