Gidello

Rolantis Bilgi Teknolojileri Turizm San. ve Tic Ltd. Şti

Lavanta Tarlaları , Salda Gölü Turu

Siz Değerli Misafirlerimizin Yoğun İsteği Üzerine Günübirlik Lavanta Tarlaları Turu…
  • Lavanta Tarlaları
  • Yabani Yaşam Parkı
  • Salda Gölü
  • Burdur Gölü
  • Kuyucak Köyü
  • Lavanta Diyarı

LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ TURU

LAVANTA TARLALARI - SALDA GÖLÜ - YABANİ YAŞAM PARKI - BURDUR GÖLÜ - KUYUCAK KÖYÜ

TUR PROGRAMI

Belirtilen buluşma noktalarından hareketle sabah erken saatlerde Kuyucak Köyü’ne ulaşıyor ve kahvaltı molası veriyoruz.(ekstra) Kahvaltı molası sonrası otantik kerpiç evleri ile dikkatimizi çeken Kuyucak Köyü’ne ulaşıyoruz. Sonrasında lavanta bahçelerine ulaşıyoruz otobüsten indiğimiz zaman mis gibi lavanta kokusu ve tarlalarda bulunan renk cümbüşü bizleri karşılıyor. Hasat için tarlalarda bulunan işçilerin güler yüzü, hoş kolalar ve renk cümbüşü içinde fotoğraflarımızı çekiyor ve doğal yollarla üretilmiş lavanta ürünlerini alabilmemiz için serbest zaman veriyoruz.  Verdiğimiz serbest zaman sonrası  öğle yemeğimizi alıyor(ekstra) ve Burdur Gölünü panoramik geçiyoruz ardından lisinia doğal yaşam alanına varıyoruz kurt,kartal vb yabani hayvan  gezimiz sonrası  Salda Gölüne hareket ediyoruz Türkiye'nin maldivleri Salda Gölün de fotoğraf çekimi ve göle girmek için 2 saat serbest zaman veriyoruz   serbest zaman  sonrası dönüş için İstanbul’a hareket ediyoruz. Gece saatlerinde İstanbul’a varıyoruz ve bir sonrak Turcenneti.com seyahatinizde görüşmek üzere misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyoruz.

FİYATA DAHİL HİZMETLER
Gidiş - Dönüş Ulaşım
Rehberlik Hizmeti
Araç İçi İkram
Çevre Gezileri
Seyahat Sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
Kişisel Harcamalar
Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemeği

TAVSİYELER
Gezi Süresince Rahat Yürüyüş Ayakkabısı Veya Spor Ayakkabı Tercih Edilmelidir.


ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ
21:00 İncirli Dilek Pastahanesi Önü
21:30 Mecidiyeköy İETT Durakları
22:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
22:20 Kartal Köprüsü (Ankara yönü)
22:40 Çayırova McDonald's ÖnüTUR PROGRAMI


EK BİLGİLER

- Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.

- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

- Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.

- Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.

- Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden turcenneti.com kesinlikle sorumlu değildir.

- Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

- Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

- T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.

KULLANILACAK ARAÇLAR:
Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır; 
16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter  
27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux  
35 Kişilik: Otokar Sultan Mega  
46 Kişilik: Mercedes Travego / Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner & Mitsubishi SafirİPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

Tek Kişi | Çift Kişilik Odada Kişi Başı |

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur