En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Günübirlik Kayak Dahil Uludağ Turu

  • Günübirlik Kayak Dahil Uludağ Turu:
  • Günübirlik Kayak Dahil Uludağ Turu:
  • Günübirlik Kayak Dahil Uludağ Turu:
İYİ SEÇİM!
  • Kayak yapmanın keyfini çıkarın
  • Türkiye'nin en popüler kayak merkezi

Siz değerli misafirlerimiz ile buluşmanın ardından kahvaltı paketlerimiz ve otobüs içi ikramlarımız eşiliğinde Marmara bölgesinin en büyük Kayak Merkezi Uludağ'a doğru yol alıyoruz. Uludağ'a ulaştığımızda dileyenler kayak yapmak için ski paslarını alarak Kayak takımlarıyla gün boyu kayak yapma imkanı bulacaktır.

Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz kızakla kayabilir, kartopu oynayabilir, kardan adam yapabilir, çevredeki kafelerde sıcak vakit geçirebilir. Kayak dersi almak isteyen veya kayak takımı kiralamak isteyen misafirlerimize Rehberimiz yardımcı olacaktır. öğlen yemeği serbest zaman acıktığınızda sucuk ekmek+ içecek menüsünü dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

16.30 - 17:00 gibi dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Merkeze indiğimizde Bursa'nın meşhur İskender'inden tatmak için mola vereceğiz. Sonrasında İstanbul'a varıyoruz . Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakarak bir sonraki Turlasana turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4203
LOKASYON:
YEMEK:
1 Araç İçi Kahvaltı Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
04:30 İncirli Metrobüs (Dilek Pastanesi Önü) 04:50 Mecidiyeköy Mado 05:20 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü 05:45 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
BİTİŞ:
İstanbul'a Dönüş Tahmini : 21:30 / 23:00
KATILIMCI SAYISI:
Bu tura en fazla 52 kişi katılabilecektir.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

TUR PROGRAMI

BİLMENİZ GEREKENLER

DAHİL OLANLAR:
Gidiş - Dönüş Ulaşım, Rehberlik Hizmeti, Milli Park Giriş Ücreti, Araç İçi Kahvaltı Paketi, Araç İçi İkramlar, Seyahat Sigortası, Kayak Takımı

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar, Öğle Yemeği, Kayak Pantolonu, Kayak Montu, Snowboard, Skipass Ücreti, Bursa İskender

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

125TL

den itibaren

1 Gün

Uludağ
Gidello iş ortağı Turlasana tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Günübirlik Kayak Dahil Uludağ Turu
41
125TRL
İncelemekte olduğunuz bilgiler Turlasana tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!