En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.
  • ÇEŞME ALAÇATI TURU: ÇEŞME ALAÇATI TURU İLE HAYAT YENİDEN BAŞLAYACAK
  • ÇEŞME ALAÇATI TURU: ÇEŞME ALAÇATI TURU İLE HAYAT YENİDEN BAŞLAYACAK
  • ÇEŞME ALAÇATI TURU: ÇEŞME ALAÇATI TURU İLE HAYAT YENİDEN BAŞLAYACAK
  • ÇEŞME ALAÇATI TURU: ÇEŞME ALAÇATI TURU İLE HAYAT YENİDEN BAŞLAYACAK
KESİN KALKIŞLI
ÇEŞME ALAÇATI TURU İLE HAYAT YENİDEN BAŞLAYACAK
  • ÇEŞME ALAÇATI TURU
  • ILDIR
  • GÜZEL ANILAR
  • EFM TUR FARKI
  • AYDIN ÇIKIŞLI

Sabah saat 07:00’de Nevzat biçer otoparkından siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra Çeşme’ye doğru yola çıkıyoruz. Ildır’da Akay gerden resort hotel’de Açık büfe şeklinde kahvaltı alıyoruz . İlk olarak küçük bir baıkçı kasabası olan Ildırı geziyoruz. Ardından Çeşme,ye gidiyoruz şifalı sıcak suları, olağanüstü kalitede kumun, güneşin ve berraklığın kucaklaştığı şirin bir tatil beldesidir. Egenin havası, insanlarının sıcaklığı, doğal güzellikleriyle bilinen Çeşme gezimize Çeşme Kalesiyle başlıyoruz. II. Beyazıt'ın yaptırdığı Çeşme Kale'sini geziyoruz. Kaleden sonra dileyen misafirlerimiz Çeşme çarşısında alışveriş için bir serbest zaman olacak. İsteyenlerde Çeşme marinadan denize karşı çaylarını yudumlayabilirler. Daha sonra öğle yemeği için Çeşme’nin Meşhur olan kumrusunu yiyeceğiz. Buradan sonra Çeşme’deki Balıklı eve gideceğiz. Burada akvaryumda fotoğraf molamız olacaktır. Daha sonra artık Alaçatı’ya geçiyoruz. Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri, renkli sokakları, yöresel ürünleri ve Rüzgar gülleri ile ilginizi çekecektir. Alaçatı'da sakız reçeli, sakızlı dondurma tadabilirsiniz veya sakızlı ürünler satın alabilirsiniz. Alaçatı’da alışveriş ve gezi için serbest zamanımız olacaktır. Geri dönüş yolumuzda Urla’ya uğruyoruz ve burada sahilde çayımızı yudumluyoruz. Urla ziyaretimiz sonrası dönüş yolcuğumuz başlayacak ve kısa molalarla birlikte Aydın’a ulaşacağız. Bir başka EFM Tur seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3928
LOKASYON:
YEMEK:
1 SABAH
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
NEVZAT BİÇER PARKI
BİTİŞ:
NEVZZAT BİÇER PARKI
KATILIMCI SAYISI:
Bu tura en fazla 40 kişi katılabilecektir.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

TUR PROGRAMI

BİLMENİZ GEREKENLER

DAHİL OLANLAR:
AÇIK BÜFE KAHVALTI
REHBERLİK
ARAÇ İÇİ İKRAMLAR

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

110TL

den itibaren

1 Gün

Çeşme
Gidello iş ortağı TatilTelefonu tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

ÇEŞME ALAÇATI TURU
41
110TRL
ÇEŞME ALAÇATI TURU İLE HAYAT YENİDEN BAŞLAYACAK
İncelemekte olduğunuz bilgiler TatilTelefonu tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!