En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

BURSA- ESKİŞEHİR TURU

  • BURSA- ESKİŞEHİR TURU: BURSA ESKİŞEHİR TURU
  • BURSA- ESKİŞEHİR TURU: BURSA ESKİŞEHİR TURU
  • BURSA- ESKİŞEHİR TURU: BURSA ESKİŞEHİR TURU
EN İYİ FİYAT
BURSA ESKİŞEHİR TURU
  • BURSA ESKİŞEHİR TURU
  • SİZİ GEZDİRİYORUZ
  • GÜZEL ŞEHŞR TURU
  • FARKLI KÜLTÜRLERLE TANIŞIN
  • FARKLI LEZZETLER

Akşam saat 00.15 da daha önce belirlenen yerlerden misafirlerimizi alarak Bursa’ya hareket ediyoruz. Susurluk’taki molamızın ardından Gölyazı köyüne varıyoruz.Kahvaltımızı burada yaptıktan sonra gezimize başlıyoruz. Sonra Dünya’nın en büyük camilerinden birisi olan Bursa Ulu camii’ye geçiyoruz.Burada detaylı bilgi alıyoruz ve içerisini geziyoruz. Türkiye’nin ve Dünyanın popüler kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Uludağ’da kar eğlencesi ve serbest zamanımız olacaktır. Burada Kar’a doyduktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklamamız Bursa’da otelimizde olacaktır. Oteldeki Sabah kahvaltımızın ardından Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkına gidiyoruz. Sonrasında Balmumu heykel müzesini ziyaret ediyoruz her biri birer tarih olan ve o eski yaşantıyı gözlerimizin önünde canlandıran tarihi konaklar arasında dolaşırken kendimizi Osmanlı döneminin içerisinde hissedeceğiz. Ardından 19.yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarına gidiyoruz. Burada öğle yemeği için verilen serbest zamanın ardından. Ekstra olarak dileyen misafirlerimizle Porsuk Çayında tekne turuna katılıyoruz. Eskişehir’i kuşbakışı seyredebileceğimiz Şelale Park’a gidiyoruz. Son olarak Türkiye’mizin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim Arabasını görüyoruz ve dönüş yolculuğumuz başlıyor.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3926
LOKASYON:
ULAŞIM
Minibüs, Van   
KATILIMCI SAYISI:
Bu tura en fazla 40 kişi katılabilecektir.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

TUR PROGRAMI

1

Gün

BURSA

1 gün programını görmek için tıklayınız

Akşam saat 00.15 da daha önce belirlenen yerlerden misafirlerimizi alarak Bursa’ya hareket ediyoruz. Susurluk’taki molamızın ardından Gölyazı köyüne varıyoruz.Kahvaltımızı burada yaptıktan sonra gezimize başlıyoruz. Sonra Dünya’nın en büyük camilerinden birisi olan Bursa Ulu camii’ye geçiyoruz.Burada detaylı bilgi alıyoruz ve içerisini geziyoruz. Türkiye’nin ve Dünyanın popüler kayak merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Uludağ’da kar eğlencesi ve serbest zamanımız olacaktır. Burada Kar’a doyduktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimiz ve konaklamamız Bursa’da otelimizde olacaktır.

2

Gün

BURSA

2 gün programını görmek için tıklayınız

Oteldeki Sabah kahvaltımızın ardından Eskişehir’e doğru yola çıkıyoruz. İlk olarak Sazova Bilim, Sanat ve Kültür Parkına gidiyoruz. Sonrasında Balmumu heykel müzesini ziyaret ediyoruz her biri birer tarih olan ve o eski yaşantıyı gözlerimizin önünde canlandıran tarihi konaklar arasında dolaşırken kendimizi Osmanlı döneminin içerisinde hissedeceğiz. Ardından 19.yüzyıl mimarisinin en güzel örneklerinin sergilendiği Odunpazarına gidiyoruz. Burada öğle yemeği için verilen serbest zamanın ardından. Ekstra olarak dileyen misafirlerimizle Porsuk Çayında tekne turuna katılıyoruz. Eskişehir’i kuşbakışı seyredebileceğimiz Şelale Park’a gidiyoruz. Son olarak Türkiye’mizin ilk ve tek yerli otomobili olan Devrim Arabasını görüyoruz ve dönüş yolculuğumuz başlıyor.Konaklama: 3* YILDIZ OTEL

BİLMENİZ GEREKENLER

DAHİL OLANLAR:
LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM
*OTELDE KONAKLAMA
*OTELDE AKŞAM YEMEĞİ VE KAHVALTI (AÇIK BÜFE)
*REHBERLİK HİZMETİ
*SEYAHAT SİGORTASI
*ARAÇ İÇİ İKRAMLAR
*MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞLERİ


HARİÇ OLANLAR:
KİŞİSEL HARCAMALAR
*İLK GÜN KAHVALTI
*İLK GÜN ÖĞLE YEMEĞİ
* YEMEKLERDE ALINAN İÇECEKLER

TARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

280TL

den itibaren

2 Gün

Bursa
Gidello iş ortağı TatilTelefonu tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

BURSA- ESKİŞEHİR TURU
41
280TRL
BURSA ESKİŞEHİR TURU
İncelemekte olduğunuz bilgiler TatilTelefonu tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!