En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

KAPADOKYA'DA RAMAZAN BAYRAMI

  • KAPADOKYA'DA RAMAZAN BAYRAMI: Kapadokya'nın ihtişamlı manzarası eşliğinde güzel bir Ramazan Bayramı geçirmek istemez misiniz?
  • KAPADOKYA'DA RAMAZAN BAYRAMI: Kapadokya'nın ihtişamlı manzarası eşliğinde güzel bir Ramazan Bayramı geçirmek istemez misiniz?
  • KAPADOKYA'DA RAMAZAN BAYRAMI: Kapadokya'nın ihtişamlı manzarası eşliğinde güzel bir Ramazan Bayramı geçirmek istemez misiniz?
  • KAPADOKYA'DA RAMAZAN BAYRAMI: Kapadokya'nın ihtişamlı manzarası eşliğinde güzel bir Ramazan Bayramı geçirmek istemez misiniz?
FIRSAT
Kapadokya'nın ihtişamlı manzarası eşliğinde güzel bir Ramazan Bayramı geçirmek istemez misiniz?
  • Kapadokya'da yeni yıla havai fişekler, balonlar ve eşsiz manzarada büyülenerek gireceksiniz...
  • Bütün yılın yorgunluğunu Kapadokya'nın güzelliğini ve tarihini kuşbakışı izleyerek atacaksınız...
  • Her gezdiğiniz yerde kendinizi bambaşka bir dünyada hissetmenin tadını çıkarmak istemez misiniz?
  • 60 milyon yıl önce lav ve killerden oluşan bu benzersiz yerde yepyeni bir yıla merhaba demenin ayrıcalığına neden siz de dahil olmayasınız?

 Erciyes, Hasan Dağı ve Güllü Dağ’ın püskürttüğü lav ve küllerin oluşturduğu yumuşak tabakaların, milyonlarca yıl boyunca yağmur ve rüzgar tarafından aşındırılmasıyla, dünyada başka hiç bir yerde görülemeyecek ilginçlikte ve güzellikte enfes bir coğrafya ortaya çıktı. Burası bugün Kapadokya olarak adlandırılıyor. Kapadokya, Pers dilinde Güzel Atlar Ülkesi anlamına geliyor. Bu güzel ülke, dünyada daha önce gördüğünüz hiç bir yere benzemeyen bir coğrafyaya sahiptir. Bu nedenledir ki her yıl dünyanın dört bir tarafından yüz binlerce ziyaretçi alıyor. Kapadokya her mevsim size başka başka büyüleyici manzaralar sunuyor. AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3777
LOKASYON:
YEMEK:
2 Gece yarım pansiyon otel konaklaması 2 Sabah Kahvaltısı 2 Akşam yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Sabah saat: 06.30'da size bildirilen buluşma noktalarında hazır bulunmanız gerekmektedir.
BİTİŞ:
Turun bitiminde alındığınız buluşma noktalarına geri bırakılacaksınız.
KATILIMCI SAYISI:
Bu tura en fazla 45 kişi katılabilecektir.
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

TUR PROGRAMI

1

Gün

ANTALYA - KAPADOKYA

1 gün programını görmek için tıklayınız

Antalya’dan sabah saat 07:00 gibi hareket ederiz. Serik’te bulunan Somuncu Baba da Kahvaltımızı yaptıktan sonra Alacabel de fotoğraf molası ve Sedir Ormanlarını fotoğrafladıktan sonra Seydişehir Dinlenme Tesislerinde ihtiyaç molası veririz. Konya’yı transit geçerek Aksaray’da Öğlen yemeğinden sonra Volkanik dağlar olan Hasan ve Melendiz Dağlarını seyrederek Yaprak Hisarı geçeriz. Daha sonra aracımızla Ihlara Kanyonunu ve Melendiz Çayını rahatlıkla Panoramik olarak görebileceğimiz noktadan Ihlara Kanyonu’nu seyredip, fotoğrafımızı çekeriz. Daha sonra aracımıza binerek bir doğa harikası olan Krater Gölü olan Narlı Gölde Fotoğraf molası veririz. Daha sonra aracımızla Atalarımızın binlerce yıl önce yaşadıkları Kaymaklı Yeraltı şehrine gelerek Rehberimiz eşliğinde taş devrine bir zaman yolculuğu yaparız. Bu inanılmaz sanki başka bir dünyada ki yolculuk sonrası Otelimize gelerek dinlenmeye çekiliriz. Akşam yemeğini otelimizde açık büfe alıyoruz.

2

Gün

KAPADOKYA

2 gün programını görmek için tıklayınız

(Kahvaltı öncesi dileyen misafirlerimiz (ekstra) BALON TURU veya KAPADOKYA JEEP SAFARİ TURU etkinliklerine katılabilirler) Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında aracımıza binerek Kapadokya’nın kucağına bırakırız kendimizi. Bu gün ziyaret edeceğimiz yerler; Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Barbara Kiliseleri), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilise müzede göreceğimiz yerler arasında olacak. Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası Şarap Mahzenlerini gezip Kapadokya’nın lezzetli şaraplarını tatma imkânı buluyoruz. Ardından Şapkalı Peribacalarının ve Kapadokya’nın simgesi olan Üç Güzeller Peribacalarını görüyoruz. Buradan Asmalı Konak (Panoramik) dizisinin de çekildiği, Rum taş işçiliğinin en iyi örneklerini görebileceğiniz Mustafa Paşa’ya gidiyoruz. Mustafa Paşa’nın mistik sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüşün sonrasında bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan Uçhisar Kalesi’ni (Panoramik) seyretme ve fotoğraflama imkânı bulacağız. Onyx Taş Atölyesinde taşların özellik ve işlenişlerine dair bilgiler alıp, peribacalarının en güzel örneklerini göreceğiniz Paşabağ’da (Keşişler Vadisi) fotoğraf molası veriyoruz. İlginç peribacası oluşumlarını içerisinde barındıran, adını da deve şeklindeki peribacasından alan Develi Vadi (Dervent Vadisi) gezisinin ardından çanak-çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’da Kızılırmak’ı görüp, Kızılırmak’ın çamurundan yapılan çanak - çömleklere dair bilgi alıyoruz. Güvercinlik Vadisi’ni gördükten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyenler ile yemek sonrası bu turun olmazsa olmazlarından yöreye özgü Türk Gecesi’ne gidiyoruz. (Ekstra) Gideceğimiz yer doğal kayalara oyulmuş olup yeraltındaki bir tüf mağara. Burada bize ayrılan yerlere oturuyor ve sırasıyla Yedi Bölge Halk Dansları, Kına Gecesi, Dansöz, animasyon ve de aralarda bizlerin dans etmesi için çalınan müziklerle eğleneceğiz, yiyeceğiz, içeceğiz ve 3 saat boyunca harika bir zaman geçireceğiz. Daha sonra Otelimize dönüyoruz.

3

Gün

KAPADOKYA ANTALYA

3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alınan açık büfe sabah kahvaltı sonrasında aracımıza binerek Aksaray üzeri Sultan Hanı Kervansarayına geliriz ve burada Rehberimiz eşliğinde Türkiye’nin en büyük Kervansarayını ziyaret ederiz. Hediyelik alışveriş sonrası yolumuz üzerinde bulunan Obruk Han ve Gölü ziyaret ediyoruz. Daha sonra aracımızla Konya’ya geliyor ve burada Meşhur Etli Ekmek ve yöresel yemekleri yedikten sonra, ünlü Filozof ve Hoşgörü insanı Mevlana Celaleddin-i Rumi Müze ve Türbesini Rehberimiz eşliğinde ziyaret ederiz. Sonra aracımıza binerek Panoramik Alaaddin Cami ve Tepesi ve İnce Minareli Medrese, Karatay Medresesi ve de Selçuklu Sultan Saray Duvarını ve Köşkünü ziyaret etikten sonra aracımızla Seydişehir de mola sonrası Antalya’ya ulaşıp siz değerli misafirlerimizle bir başka Çot Tur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER
Acentamız ulaşım ve hava şartları nedeniyle gerekli gördüğü durumlarda programın akışında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

BİLMENİZ GEREKENLER

DAHİL OLANLAR:
- 2 gece yarım pansiyon otel konaklaması
- 2 Sabah kahvaltısı
- 2 Akşam yemeği
- D2 Belgeli tur aracı
- Profesyonel rehberlik hizmeti
- 1618 No’lu Turizm Kanunu gereğince zorunlu Seyahat Sigortası
- Çot Tourism kalitesi
- Sınırsız güler yüz


HARİÇ OLANLAR:
- 1. Gün Sabah kahvaltısı
- Öğlen yemekleri
- Tüm yemeklerdeki içecekler
- Müze & ören yeri giriş ücretleri
- Kişisel & ekstra harcamalarTARİH VE FİYATLAR

TAKSİT SEÇENEKLERİ

1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

450TL

den itibaren

3 Gün

Kapadokya
Gidello iş ortağı Cot Turizm tarafından sunulmaktadır
Agentis eTurizm Platformu tarafından sağlandı.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

KAPADOKYA'DA RAMAZAN BAYRAMI
41
450TRL
Kapadokya'nın ihtişamlı manzarası eşliğinde güzel bir Ramazan Bayramı geçirmek istemez misiniz?
İncelemekte olduğunuz bilgiler Cot Turizm tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğindeki farklılık ve değişikliklerden şirketimiz sorumlu tutulamaz.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!