En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.

Kuşadası - Tam Günlük Gemi Turu ve Mangal

Rahatlatıcı bir gün geçirin, gevşeyin, ve bu gemi turunda Kuşadası'nın koy ve sahillerini keşfedin. Nefis mangal keyfi ile lezzetli bir öğle yemeği ile enerjinizi toplayın ve kendiniz turkuaz suların koynuna bırakın.

ÖNE ÇIKANLAR:

  • Kuşadası körfezinden, sahiller ve mağaralara yelken açın
  • Geleneksel bir gemide dinlenin ve güneşlenin
  • Turkuaz sular ve doğal plajlarda yüzün
  • Gemide nefis mangalın tadını çıkarın
  • Müzik, oryantal ve daha fazlasını içeren canlı eğlence programını izleyin

İLK BAKIŞTA:


Lütfen Dikkat: Bu aktivitede Türkçe rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.
Kuşadası'nın güzelliklerini bu tam günlük gemi turunda deneyimleyin ve 3 farklı sahil ve plajı ziyaret edin ve gemide eğlence programı ve leziz mangal öğle yemeğinin tadını çıkarın.

Yelken, yüzme ve dinlence için fantastik imkanlar tanıyan Kuşadası körfezinin yanı sıra göreceğiniz büyük doğal koylar, mağaralar ve körfezleri keşfetmek için can atacaksınız. Bu günlük tur esnasında geminiz bir de mola verecek ve siz de bu esnada yüzebilir veya güneşlenebilirsiniz.

Sabah Kuşadasındaki otelinizden araçla alındıktan sonra geminize ulaşacak ve muhteşem bir turda çok sayıda körfez görecek, mola verecek ve ardından öğle yemeği yiyeceksiniz.

Öğle yemeğinde size gemide sunulan karışık mangal tabağından sonra göz alıcı sahil boyunca gezinize devam edecek, rahatlatıcı müzikle dinlencek ve denize girmek için tekrar bir mola vereceksiniz. Saat 17.00 civarı da Kuşadası'na geri döneceksiniz.
BİLMENİZ GEREKENLER:


BAŞLANGIÇBİTİŞFİYATREZERVASYON
2 Taksit Aylık 0 Toplam 0
3 Taksit Aylık 0 Toplam 0
4 Taksit Aylık 0 Toplam 0
5 Taksit Aylık 0 Toplam 0
6 Taksit Aylık 0 Toplam 0
9 Taksit Aylık 0 Toplam 0
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İlham verir, güvenle tatilinizi planlamanızı sağlarız

Tüm dünyadan yapılacak en güzel şeyleri biraraya getirir, tatilinize ve özel günlerinize keyifli anılar katmak için çok çalışırız. Yerel operatörler ile güvenle çalışabilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıp, olası sorunlara karşı Gidello'nun hizmet kalitesi standartları gereği sizi koruruz.

En iyi yerel operatörler ile çalışırız

Partnerlerimizi ve onlara ait her bir hizmeti özenle seçer, tatilinizin sorunsuz geçmesi için onlarla birlikte çalışır, ve ürünlerini en iyi fiyatlarla ve Gidello garantisiyle size sunarız.

En iyi öneriler, en iyi fiyatlar

Sizin için en iyi fiyatları bulur, aktivitelerimizin en keyifli yanlarını paketten çıkartmaz paradan daha önemli olan şeyin tatilinize ayırdığınız zaman olduğunu bilerek çalışırız.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim

GENEL BİLGİLER
FİYATA DAHİL OLANLAR:
Otelden alma Gemi turu Balık, köfte, tavuk, salata ve meyvelerden oluşan mangal keyfi Eğlence programı

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Alkol Sıcak içecekler

En iyi şirketlerin seçilmiş en keyifli önerilerinin en iyi fiyatlarla sunulduğu Gidello, Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı seyahat acentesidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3146
LOKASYON:
ULAŞIM
Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

BİLGİ
İSTEYİNİZ

8 Saat

Kuşadası
Bu ilan online rezervasyona kapandı:
Ek kontenjan ve size özel alternatifler için lütfen bilgi isteyin.

Teklifiniz 3 iş günü içinde gönderilecektir.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Kuşadası - Tam Günlük Gemi Turu ve Mangal
41
0TRL
Rahatlatıcı bir gün geçirin, gevşeyin, ve bu gemi turunda Kuşadası'nın koy ve sahillerini keşfedin. Nefis mangal keyfi ile lezzetli bir öğle yemeği ile enerjinizi toplayın ve kendiniz turkuaz suların koynuna bırakın.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!