En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.
Kuşadası'ndaki bu 3 saatlik keyifli at gezintisi ile, Arvalya'dan başlayarak yol boyunca köyleri ve halkın günlük yaşamlarını görerek Kuşadası'nın doğasına tanık olabileceksiniz.

ÖNE ÇIKANLAR:

  • Atınıza atlayın ve Kuşadası'nın güzeller güzeli doğasını keşfedin
  • Doğal patikalarda ve yollarda keşfe çıkın
  • Türk köylerindeki hayata şahit olun

İLK BAKIŞTA:


Lütfen Dikkat: Bu aktivitede Türkçe rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.
Kuşadası'ndaki bu 3 saatlik mucizevi ve etkileyici gezide, huzurlu ormanlar ve anlatılmayacak kadar güzel manzaralar arasında at üzerinde özgürlüğün anlamını yeniden keşfedin.

Sabah saatlerinde otelinizden alınacak ve en yakın at çiftliğine doğru yola çıkacaksınız. Burada rehberiniz size turunuzla ilgili tüm bilgileri aktaracak ve at üzerinde gezeceğiniz yerleri yakından tanıtacaktır. Ardından rehberiniz sizin için bu asil hayvanlardan en uygun olanını seçecek ve güvenliğiniz için kısa bir bilgilendirmede bulunacak.

At üzerine çıkıp eyere oturduğunuzda çam ormanları ve dağ yolları üzerinde at binişinin ne kadar keyifli olduğunu bir kez daha anlayacaksınız. Yolunuz sizi tatlı kumlarla örülü Pamucak Sahili'ne çıkaracak. İster acemi olun, isterseniz bu işin uzmanı; atlar her binici için de uygundur. Ayrıca tüm güzergahınız boyunca yanınızda tecrübeli bir personel ekibi bulunacaktır.

Otelinize bırakılmadan önce atınızla çiftliğe geri döneceksiniz.
BİLMENİZ GEREKENLER:
Tüm misafirlerimiz tur başlamadan önce kullanım şartları ve koşulları formunu imzalamalıdır. Ayrıca kendi güvenliğiniz için rehberinizin size vereceği talimatlara uymanız gerekmektedir.

Ata binmek için uygun kıyafetler giymenizi öneriyoruz. Lütfen yanınızda yüzmek için uygun giysiler getirmeyi ve kapalı ayakkabı giymeyi unutmayın.


BAŞLANGIÇBİTİŞFİYATREZERVASYON
2 Taksit Aylık 0 Toplam 0
3 Taksit Aylık 0 Toplam 0
4 Taksit Aylık 0 Toplam 0
5 Taksit Aylık 0 Toplam 0
6 Taksit Aylık 0 Toplam 0
9 Taksit Aylık 0 Toplam 0
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İlham verir, güvenle tatilinizi planlamanızı sağlarız

Tüm dünyadan yapılacak en güzel şeyleri biraraya getirir, tatilinize ve özel günlerinize keyifli anılar katmak için çok çalışırız. Yerel operatörler ile güvenle çalışabilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıp, olası sorunlara karşı Gidello'nun hizmet kalitesi standartları gereği sizi koruruz.

En iyi yerel operatörler ile çalışırız

Partnerlerimizi ve onlara ait her bir hizmeti özenle seçer, tatilinizin sorunsuz geçmesi için onlarla birlikte çalışır, ve ürünlerini en iyi fiyatlarla ve Gidello garantisiyle size sunarız.

En iyi öneriler, en iyi fiyatlar

Sizin için en iyi fiyatları bulur, aktivitelerimizin en keyifli yanlarını paketten çıkartmaz paradan daha önemli olan şeyin tatilinize ayırdığınız zaman olduğunu bilerek çalışırız.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim

GENEL BİLGİLER
FİYATA DAHİL OLANLAR:
Otelinizden alınma ve otelinize bırakılma Ulaşım İşinde uzman atlı rehberinizin hizmeti Güvenlik kaskı kullanımı

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
İçecekler Bahşişler ve ekstralar

En iyi şirketlerin seçilmiş en keyifli önerilerinin en iyi fiyatlarla sunulduğu Gidello, Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı seyahat acentesidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3144
LOKASYON:
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

BİLGİ
İSTEYİNİZ

5 Saat

Kuşadası
Bu ilan online rezervasyona kapandı:
Ek kontenjan ve size özel alternatifler için lütfen bilgi isteyin.

Teklifiniz 3 iş günü içinde gönderilecektir.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Kuşadası'nda 3 Saatlik At Binişi
41
0TRL
Kuşadası'ndaki bu 3 saatlik keyifli at gezintisi ile, Arvalya'dan başlayarak yol boyunca köyleri ve halkın günlük yaşamlarını görerek Kuşadası'nın doğasına tanık olabileceksiniz.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!