En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.
Kuşadası Limanından bu tam günlük tur ile, Priene, Milet ve Didim'in tarihi ve antik güzelliğini keşfedin. Türkiye'nin batısında bulunan bu antik kalıntıları, tapınakları ve şehirlerı keşfe hazırlanın.

ÖNE ÇIKANLAR:

  • Menderes Nehri'ne bakan Priene'nin muhteşem manzarasına hayran kalacaksınız
  • Ege Denizi yakınlarındaki Miletos antik kalıntıları keşfedin
  • Didyma Apollon Tapınağını ziyaret edin

İLK BAKIŞTA:


Lütfen Dikkat: Bu aktivitede Türkçe rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.
bağlantısından pick-up ardından, tur Priene kenti başlar. Bir dik dağ duvarının dibinde dramatik Set, Priene aptly adlı Menderes Nehri'ne bakmaktadır. Bu 2500 yıllık İon kenti sokaklarında bir ızgara sistemi ile planlanan ilk arasındaydı.

Tur sonra Ege Denizi'ne yakın, Miletos kalıntıları üzerine hareket eder. Burada bir kez daha 15.000 seyirci ağırladı MÖ 4. yy, etrafında inşa antik tiyatro, keşfe çıkabilirsiniz. yapımını emretti - Marcus Aurelius eşi adını - Ayrıca Faustina iyi korunmuş Bath ziyaret edecek.

Sonunda Tur kez antik dönemde kutsal bir yol ile Miletos bağlanmıştır Didyma, hareket eder. Burada Apollon Tapınağı, Hellenistik Dönem'e en büyük tapınaklarından biri kalıntıları ziyaret edecek.

Tur sonra size gemisi için geri aktarılacaktır.
BİLMENİZ GEREKENLER:


BAŞLANGIÇBİTİŞFİYATREZERVASYON
2 Taksit Aylık 0 Toplam 0
3 Taksit Aylık 0 Toplam 0
4 Taksit Aylık 0 Toplam 0
5 Taksit Aylık 0 Toplam 0
6 Taksit Aylık 0 Toplam 0
9 Taksit Aylık 0 Toplam 0
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İlham verir, güvenle tatilinizi planlamanızı sağlarız

Tüm dünyadan yapılacak en güzel şeyleri biraraya getirir, tatilinize ve özel günlerinize keyifli anılar katmak için çok çalışırız. Yerel operatörler ile güvenle çalışabilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıp, olası sorunlara karşı Gidello'nun hizmet kalitesi standartları gereği sizi koruruz.

En iyi yerel operatörler ile çalışırız

Partnerlerimizi ve onlara ait her bir hizmeti özenle seçer, tatilinizin sorunsuz geçmesi için onlarla birlikte çalışır, ve ürünlerini en iyi fiyatlarla ve Gidello garantisiyle size sunarız.

En iyi öneriler, en iyi fiyatlar

Sizin için en iyi fiyatları bulur, aktivitelerimizin en keyifli yanlarını paketten çıkartmaz paradan daha önemli olan şeyin tatilinize ayırdığınız zaman olduğunu bilerek çalışırız.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim

GENEL BİLGİLER
FİYATA DAHİL OLANLAR:
Özel lüks, klimalı VIP araç Özel profesyonel sürücü Özel profesyonel lisanslı İngilizce konuşan tur rehberi güzergahlar tarafından belirtilen tüm giriş ücretleri Benzin ve otopark ücretleri Hizmetler ücretleri ve yerel vergiler

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Öğle Yemeği Tüm kişisel harcamalar İçecekler

En iyi şirketlerin seçilmiş en keyifli önerilerinin en iyi fiyatlarla sunulduğu Gidello, Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı seyahat acentesidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3142
LOKASYON:
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

BİLGİ
İSTEYİNİZ

8 Saat

Kuşadası
Bu ilan online rezervasyona kapandı:
Ek kontenjan ve size özel alternatifler için lütfen bilgi isteyin.

Teklifiniz 3 iş günü içinde gönderilecektir.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Priene, Milet ve Didim Kıyı Turu
41
0TRL
Kuşadası Limanından bu tam günlük tur ile, Priene, Milet ve Didim'in tarihi ve antik güzelliğini keşfedin. Türkiye'nin batısında bulunan bu antik kalıntıları, tapınakları ve şehirlerı keşfe hazırlanın.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!