En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.
Gökova Körfezi ve Kleopatra Adası'nda, rahatlatıcı bir tekne turunun keyfini çıkarın. Turkuaz sularda yüzmebilir ve beyaz kum sahilde güneşlenebilirsiniz. Amfi tiyatro kalıntıları keşfedecek ve daha sonra teknede barbekü ile öğle yemeği keyfi yapacağız.

ÖNE ÇIKANLAR:

 • Gökova körfezinin Turkuaz sularda yüzeceğiz
 • Kleopatra Adası'nda beyaz kum plajında dinleneceğiz
 • Teknede lezzetli bir öğle yemeği
 • Adada Roma tiyatro kalıntılarını keşfedeceğiz

İLK BAKIŞTA:

 • LOKASYON:

  Gökova
 • SÜRE:

  8 Saat
 • AKTİVİTELER:

  Gezi  

Lütfen Dikkat: Bu aktivitede Türkçe rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.
Kleopatra Adası'na Bu tam günlük gezi Marmaris ve İçmeler hem de otellerden kalkış sunmaktadır. adaya Yolda İncekum Bay ve Fenerli Adası yakınında yüzme molasından için durmak gerekir.

sıcak turkuaz suları ve Gökova Körfezi manzarasının tadını. Lezzetli barbekü öğle yemeği gemide geri hizmet ve tavuk veya köfte, spagetti, salata ve mevsim meyveleri içeren edilecektir.

3 saat veya Kleopatra Adası'nda serbest zaman daha fazlası ile, zeytin bahçeleri ile gezintiye çıkabilir, beyaz kum sahilde dinlenmek ve Roma amfi tiyatro ve surlarının kalıntıları keşfetmek mümkün olacak.

Adanın kumlar efsanevi ve sevgilisi Kleopatra için bir hediye olarak Mark Anthony tarafından ithal edilmiş inanılıyor. Bu eşsiz kum dünyanın başka hiçbir yerinde bulunamaz: tahıllar Kleopatra Adası'nda plaj Ulusal Koruma Alanı ilan edildi o kadar küçük ve parlaktır. Ada çıkarken yanınızda herhangi bir kum almaya izin verilmez.

Dolphin Bay başka yüzme molası olacak Marmaris'e geri dönerken. Tur yaklaşık 18:00 'de sona erer.
BİLMENİZ GEREKENLER:


BAŞLANGIÇBİTİŞFİYATREZERVASYON
2 Taksit Aylık 0 Toplam 0
3 Taksit Aylık 0 Toplam 0
4 Taksit Aylık 0 Toplam 0
5 Taksit Aylık 0 Toplam 0
6 Taksit Aylık 0 Toplam 0
9 Taksit Aylık 0 Toplam 0
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İlham verir, güvenle tatilinizi planlamanızı sağlarız

Tüm dünyadan yapılacak en güzel şeyleri biraraya getirir, tatilinize ve özel günlerinize keyifli anılar katmak için çok çalışırız. Yerel operatörler ile güvenle çalışabilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıp, olası sorunlara karşı Gidello'nun hizmet kalitesi standartları gereği sizi koruruz.

En iyi yerel operatörler ile çalışırız

Partnerlerimizi ve onlara ait her bir hizmeti özenle seçer, tatilinizin sorunsuz geçmesi için onlarla birlikte çalışır, ve ürünlerini en iyi fiyatlarla ve Gidello garantisiyle size sunarız.

En iyi öneriler, en iyi fiyatlar

Sizin için en iyi fiyatları bulur, aktivitelerimizin en keyifli yanlarını paketten çıkartmaz paradan daha önemli olan şeyin tatilinize ayırdığınız zaman olduğunu bilerek çalışırız.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim

GENEL BİLGİLER
FİYATA DAHİL OLANLAR:
Otel pick-up ve düşüyorlar Tur rehberi Kleopatra Adası • Başvuru ücreti Tekne turu Öğle yemeği

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Bahşişler (isteğe bağlı) satın alınabilir) İçecekler

En iyi şirketlerin seçilmiş en keyifli önerilerinin en iyi fiyatlarla sunulduğu Gidello, Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı seyahat acentesidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3134
LOKASYON:
ULAŞIM
Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

BİLGİ
İSTEYİNİZ

8 Saat

Gökova
Bu ilan online rezervasyona kapandı:
Ek kontenjan ve size özel alternatifler için lütfen bilgi isteyin.

Teklifiniz 3 iş günü içinde gönderilecektir.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Marmaris ve İçmeler Kleopatra Adası Günlük Tekne Turu
41
0TRL
Gökova Körfezi ve Kleopatra Adası'nda, rahatlatıcı bir tekne turunun keyfini çıkarın. Turkuaz sularda yüzmebilir ve beyaz kum sahilde güneşlenebilirsiniz. Amfi tiyatro kalıntıları keşfedecek ve daha sonra teknede barbekü ile öğle yemeği keyfi yapacağız.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!