En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.
Heineken Experience için hızlı giriş yapın. Amsterdam'ın kalbinde yer alan eski fabrikada rehbersiz bir yürüyüşe çıkın. Tur süresince fabrika personeli size biranın içeriği ve mayalama süreci hakkında İngilizce bilgi sağlayacak.

ÖNE ÇIKANLAR:

  • Hızlı girişle bekleme sıralarını atlayarak biranın ilk kez mayalandığı dinamik Heineken dünyasını keşfedin
  • Brew U gezisinde mayalanmanın nasıl bir deneyim olduğunu öğrenin
  • Mükemmel Heineken fıçı birasının bardağa nasıl konulması gerektiğini öğrenin

İLK BAKIŞTA:


Lütfen Dikkat: Bu aktivitede Türkçe rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.
Heineken Experience Amsterdam, şehir merkezinde bulunan Heineken’in ilk bira fabrikasında yer almaktadır. Fabrika, yüksek üretim talebini karşılamak için yeterli gelmediğinden dolayı 1988'de kapatılmıştır. 1991'den beri dünyanın her yerinden gelen gezginleri ağırlamakta ve şimdi de ziyaretçilerine Heineken dünyasında rehbersiz interaktif bir gezi fırsatı sunmaktadır.

90 dakikalık gezi süresince, Heineken şirketinin tarihi, bira üretiminde kullanılan 4 doğal malzeme, mayalama süreci ve tadım odası hakkında bilgi edineceksiniz. Ayrıca Heineken markası, James Bond ve UEFA Şampiyonlar Ligi ile olan ortaklıkları ile ilgili bilgi alacaksınız.

Turun sonunda 2 adet Heineken'in tadını çıkarma ve mükemmel Heineken fıçı birasının bardağa nasıl konulması gerektiğini keşfedeceksiniz.
BİLMENİZ GEREKENLER:
• Bu bilet, akıllı telefonda veya bastırılmış bir kupon olarak mevcuttur. Bastırmak yerine, akıllı telefonunuzdan kupon barkodunu taranması için net bir şekilde Experience personeline gösteriniz.
• Çocuk politikası/18 yaş altı: Sorumlu tüketim politikası da dahil olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı, Heineken Experience 18 yaş altı ziyaretçilere internet üzerinden bilet satmamaktadır. Fakat, bu kişiler için biletler Experience girişinde alınabilir.
• Lütfen Cumartesi günlerinin oldukça yoğun olabileceğini dikkate alın (Mümkünse lütfen başka bir gün seçin ya da sırada beklememek adında 12:00'den önce gelin)
• Eğer belirlenmiş etkinlik gününüzde gelemezseniz, biletinizle Heineken Experience'ye katılabilmek için 7 güne kadar vaktiniz olacaktır. Biletiniz sadece tek ziyaret için geçerlidir.


BAŞLANGIÇBİTİŞFİYATREZERVASYON
2 Taksit Aylık 0 Toplam 0
3 Taksit Aylık 0 Toplam 0
4 Taksit Aylık 0 Toplam 0
5 Taksit Aylık 0 Toplam 0
6 Taksit Aylık 0 Toplam 0
9 Taksit Aylık 0 Toplam 0
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İlham verir, güvenle tatilinizi planlamanızı sağlarız

Tüm dünyadan yapılacak en güzel şeyleri biraraya getirir, tatilinize ve özel günlerinize keyifli anılar katmak için çok çalışırız. Yerel operatörler ile güvenle çalışabilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıp, olası sorunlara karşı Gidello'nun hizmet kalitesi standartları gereği sizi koruruz.

En iyi yerel operatörler ile çalışırız

Partnerlerimizi ve onlara ait her bir hizmeti özenle seçer, tatilinizin sorunsuz geçmesi için onlarla birlikte çalışır, ve ürünlerini en iyi fiyatlarla ve Gidello garantisiyle size sunarız.

En iyi öneriler, en iyi fiyatlar

Sizin için en iyi fiyatları bulur, aktivitelerimizin en keyifli yanlarını paketten çıkartmaz paradan daha önemli olan şeyin tatilinize ayırdığınız zaman olduğunu bilerek çalışırız.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim

GENEL BİLGİLER
FİYATA DAHİL OLANLAR:
2 bira ve küçük bir Heineken tadımı içeren hızlı giriş bileti

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Sesli rehber Hamburger veya diğer yiyecekler

En iyi şirketlerin seçilmiş en keyifli önerilerinin en iyi fiyatlarla sunulduğu Gidello, Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı seyahat acentesidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3131
LOKASYON:
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

BİLGİ
İSTEYİNİZ

90 Dakika

Amsterdam
Bu ilan online rezervasyona kapandı:
Ek kontenjan ve size özel alternatifler için lütfen bilgi isteyin.

Teklifiniz 3 iş günü içinde gönderilecektir.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Hızlı Giriş: Heineken Experience Bileti
41
0TRL
Heineken Experience için hızlı giriş yapın. Amsterdam'ın kalbinde yer alan eski fabrikada rehbersiz bir yürüyüşe çıkın. Tur süresince fabrika personeli size biranın içeriği ve mayalama süreci hakkında İngilizce bilgi sağlayacak.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!