En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.
Turkuaz Kıyı boyunca uzanan Likya'nın benzersiz kaya mezarlarını keşfedin. Noel Baba klisesini ziyaret edin ve Kekova Adası çevresinde şnorkel ile deniz keyfi sizleri bekliyor.

ÖNE ÇIKANLAR:

  • Simena batık şehri
  • Noel Baba kilisesini ziyaret
  • Benzersiz Likya kaya mezarları
  • Şnorkel ile Turkuaz kıyısı boyunca yüzmek

İLK BAKIŞTA:


Lütfen Dikkat: Bu aktivitede Türkçe rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.
Bu tam günlük tur Turkuaz Kıyı boyunca uzanan Likya'nın benzersiz kaya mezarları götürür. Sen Noel Baba'nın kilisesini ziyaret ve Kekova Adası çevresinde denize almak için kapalı durur.

Myra Lyican kaya mezarları ve amfitiyatro olağanüstü bir manzara ve kaçırılmaması gereken vardır. Şimdi şehir en iyi Noel Baba Aziz Nicholas onun diğer adıyla dünyaya sevinç getirdi yer olarak bilinir, Demre çağırdı. aziz yaşamış ve Myra çalıştı ve bir 11. yüzyıl kilise bir zamanlar onun dünyevi kalır düzenledi. O, bir rahip olma piskopos rütbesine yükselen ve Myra, mür türetilmiş bir isim Roma kenti onun iyi iş çok yapmadan önce, yakındaki Patara'da doğmuştur.

Efsane o evlenecek kadar eski ama hiçbir çeyiz vardı fakir kız evlerin bacalarından aşağı altın küçük çanta düşeceği o var. onun iyi işler için kutsal, o bakireler, denizciler, çocuklar, rehincilerden ve Kutsal Rusya'nın koruyucu azizi haline geldi.

Bugün St. Nicholas Kilisesi Demre en çok ziyaret edilen sitedir, ama bu güzel sahil Akdeniz kasabasında görmek için başka şeyler vardır. Yaklaşık 1.2 mil (2 kilometre) iç iyi korunmuş tiyatro ve etkileyici kaya oyma mezarları ile, Roma Myra kalıntıları vardır.

Tur Simena batık şehir olağanüstü sualtı kalıntıları da seyir olacaktır. Şnorkel sonları ve yüzmek Kekova Adası'na tekne gezisi alacaktır. Şimdi Kaleköy olarak bilinen, o bir Bizans kilisesi hakimdir ve bu tam günlük tur çok öne çıkan sadece bir olacaktır.
BİLMENİZ GEREKENLER:
• otellerden sabah erken ayrılma.
Sürücü yaklaşık Side 120 mil (200 km)

• Şnorkel Kekova batık şehir etrafında tekne turu sırasında kullanılabilir

güzergahlar mevsimsel ya da başka nedenlerle Rehberi biraz değişmiş olabilir. Bazı müzeler ya da antik kalıntıları ziyaret yenileme çalışmaları nedeniyle mümkün olmayabilir. Temmuz ve Ağustos çok sıcak aylarda, sonları ve ziyaretler-açın hava müzeleri ve antik kalıntıları planlanandan daha kısa olabilir için.

rehber anadili olmadığı için yerli Alman ve İngilizce konuşanlar, kılavuzun anlatım tatmin edici bulamayabilir.

• Yerel sağlayıcının iptal koşullarını unutmayın: Tam iadesi iptal 72 saatten fazla tur başlamadan önce yapılmış sadece verilecek


BAŞLANGIÇBİTİŞFİYATREZERVASYON
2 Taksit Aylık 0 Toplam 0
3 Taksit Aylık 0 Toplam 0
4 Taksit Aylık 0 Toplam 0
5 Taksit Aylık 0 Toplam 0
6 Taksit Aylık 0 Toplam 0
9 Taksit Aylık 0 Toplam 0
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İlham verir, güvenle tatilinizi planlamanızı sağlarız

Tüm dünyadan yapılacak en güzel şeyleri biraraya getirir, tatilinize ve özel günlerinize keyifli anılar katmak için çok çalışırız. Yerel operatörler ile güvenle çalışabilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıp, olası sorunlara karşı Gidello'nun hizmet kalitesi standartları gereği sizi koruruz.

En iyi yerel operatörler ile çalışırız

Partnerlerimizi ve onlara ait her bir hizmeti özenle seçer, tatilinizin sorunsuz geçmesi için onlarla birlikte çalışır, ve ürünlerini en iyi fiyatlarla ve Gidello garantisiyle size sunarız.

En iyi öneriler, en iyi fiyatlar

Sizin için en iyi fiyatları bulur, aktivitelerimizin en keyifli yanlarını paketten çıkartmaz paradan daha önemli olan şeyin tatilinize ayırdığınız zaman olduğunu bilerek çalışırız.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim

GENEL BİLGİLER
FİYATA DAHİL OLANLAR:
Pick-up ve ve otelden düşüyorlar Rehber Öğle yemeği batık şehir boyunca • Tekne gezisi

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
İçecekler St.Nikolaus müze giriş ücreti (15 TL) Myra antik kente giriş ücreti (15 TL)

En iyi şirketlerin seçilmiş en keyifli önerilerinin en iyi fiyatlarla sunulduğu Gidello, Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı seyahat acentesidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3114
LOKASYON:
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

BİLGİ
İSTEYİNİZ

1 Gün

Antalya
Bu ilan online rezervasyona kapandı:
Ek kontenjan ve size özel alternatifler için lütfen bilgi isteyin.

Teklifiniz 3 iş günü içinde gönderilecektir.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Tam Gün Likya Turu: Myra ve Kekova, Batık Şehir
41
0TRL
Turkuaz Kıyı boyunca uzanan Likya'nın benzersiz kaya mezarlarını keşfedin. Noel Baba klisesini ziyaret edin ve Kekova Adası çevresinde şnorkel ile deniz keyfi sizleri bekliyor.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!