En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.
Muhteşem doğa manzaralı, adrenalin ve macera dolu bir gün bir gün geçirmek ister misiniz? Muhteşem çam ormanları, çamurlu dere yoluyla ATV motorlarıile unutulmaz, heyecan verici, eğlenceli ve profesyonel bir macera yaşayın...

ÖNE ÇIKANLAR:

  • Toros Dağları heyecanlı 2 saatin keyfini çıkarın
  • Muhteşem Çam ormanı içinde, Antalya'nın tatil kalabalığından uzak 2 saat geçirin

İLK BAKIŞTA:


Lütfen Dikkat: Bu aktivitede Türkçe rehberlik hizmeti bulunmamaktadır.
Yüzündeki esinti ve Toros Dağları vahşi doğa ile heyecan verici ATV diskinizde damarlarında kan pompalama hissedin.

Aileniz ve yakın arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz dört bisikleti safari turları - Size unutulmaz bir günlük ATV sunuyoruz. Bizim safari turları özel yerlerde, uzak şehir, gürültülü ve kirlilikten ... Mükemmel bir ve heyecan verici bir deneyim var ve bizimle unutulmaz bir gün geçirecek yollar düzenlenmektedir.

Dünyaca Ünlü Boğa (Toros) Dağları'nın yamaçlarında boyunca muhteşem yollar üzerinde dört motorlu sürme deneyimi - Türkiye'de tatil planlıyorsanız, macera atv safari için bir şansı kaçırmayın.

Orta Anadolu platosunun Türkiye'nin güney Akdeniz kıyılarını Bölme, Rocky Dağları macera gezgin için bir harikalar vardır. daha resmen All Terrain Vehicle veya ATV olarak bilinen - - Bir Quad Bike Safari, 4 tekerlekli motosiklet için mükemmel bir arazi olduğunu size sadece başka bir araçla ulaşan hayal edebileceği yerlere alabilir.

Sen çam ormanları ile yakınlaştırma ve çamurlu dere yoluyla sıçrama olacaktır. Orada katlanmış bol olması ve ayak parmaklarında üzerinde tutmak için kireç taşı blöf yoluyla döner olacaktır. Eğer daha önce hiç atv deneyimi varsa endişelenmeyin. Hatta bir ehliyet gerekmez, ve herkes 16 yaşın üzerinde eğlenceye katılabilir. Kısa bir yönelim ve uygulama seansından sonra yakında temellerini bilecek ve yolda olmak.

, Basıyorsunuz sürüş keyfini ve manzaranın tadını çıkarın. Sen otelde geri bırakma-off öncesi, eski ve harika manzara ile rüzgar Quad Bike yollarının roller-coaster ağı boyunca sıçrama 2 saat var.
BİLMENİZ GEREKENLER:
• Bu Quad Bike Safari ve Quad Bike Adventure halkının 16 yaş ve üstü için kullanılabilir. Genç insanlar da bu Quad Bike Safari veya Quad Bike Adventure oturumuna katılabilir, ancak bir ebeveyn veya veli eşlik etmelidir. 11 yaşından küçük çocuklar da ebeveynleri gözetiminde sürece oldukları gibi katılabilir (7-15 yaş ebeveynleri arkasında yolcu olarak Quad bisikleti katılabilir eski)
• 1 quad için maksimum ağırlık 110 kg
• Quad Bike oturumları en son yaklaşık 2 saat
• Bu dört bisikleti oturumları çalıştırmak yıl boyunca
• Tüm müşteriler dört tur sırasında grup kurallara uymak zorundadır
Güvenlik nedenlerinden dolayı, • dörtlü hızlı sürüş izin verilmez
• ağız ve yüz maskeler ekstra bir ücret için kullanılabilir
• Yerel sağlayıcının iptal koşullarını unutmayın: Tam iadesi iptal 72 saatten fazla tur başlamadan önce yapılmış sadece verilecek


BAŞLANGIÇBİTİŞFİYATREZERVASYON
2 Taksit Aylık 0 Toplam 0
3 Taksit Aylık 0 Toplam 0
4 Taksit Aylık 0 Toplam 0
5 Taksit Aylık 0 Toplam 0
6 Taksit Aylık 0 Toplam 0
9 Taksit Aylık 0 Toplam 0
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İlham verir, güvenle tatilinizi planlamanızı sağlarız

Tüm dünyadan yapılacak en güzel şeyleri biraraya getirir, tatilinize ve özel günlerinize keyifli anılar katmak için çok çalışırız. Yerel operatörler ile güvenle çalışabilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıp, olası sorunlara karşı Gidello'nun hizmet kalitesi standartları gereği sizi koruruz.

En iyi yerel operatörler ile çalışırız

Partnerlerimizi ve onlara ait her bir hizmeti özenle seçer, tatilinizin sorunsuz geçmesi için onlarla birlikte çalışır, ve ürünlerini en iyi fiyatlarla ve Gidello garantisiyle size sunarız.

En iyi öneriler, en iyi fiyatlar

Sizin için en iyi fiyatları bulur, aktivitelerimizin en keyifli yanlarını paketten çıkartmaz paradan daha önemli olan şeyin tatilinize ayırdığınız zaman olduğunu bilerek çalışırız.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim

GENEL BİLGİLER
FİYATA DAHİL OLANLAR:
Pick-up ve otel / düşüyorlar Dört Bisiklet Turu (yaklaşık 2 saat) ve kask

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Yiyecek ve içecekler Fotoğraflar ve videolar Koruyucu yüz maskesi (silgi): Mevcut ek bir ücret karşılığında Güvenlik nedeniyle, hızlı izin verilmez sürüş

En iyi şirketlerin seçilmiş en keyifli önerilerinin en iyi fiyatlarla sunulduğu Gidello, Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı seyahat acentesidir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#3103
LOKASYON:
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

BİLGİ
İSTEYİNİZ

2.5 Saat

Antalya
Bu ilan online rezervasyona kapandı:
Ek kontenjan ve size özel alternatifler için lütfen bilgi isteyin.

Teklifiniz 3 iş günü içinde gönderilecektir.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Toros Dağları'nda Quad Bisiklet offroad turu
41
0TRL
Muhteşem doğa manzaralı, adrenalin ve macera dolu bir gün bir gün geçirmek ister misiniz? Muhteşem çam ormanları, çamurlu dere yoluyla ATV motorlarıile unutulmaz, heyecan verici, eğlenceli ve profesyonel bir macera yaşayın...


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!