En güzel anıları biriktirin diye, tüm dünyadaki uzmanlardan en iyi tatil, yapılacak şey ve aktivite önerileri Gidello'da.
Sizi dünyanın en önemli dalış merkezlerinden biri olan Kaş'ta deneyimli rehberler eşliğinde dalış deneyiminize uygun eşsiz bir maceraya davet ediyoruz.

ÖNE ÇIKANLAR:

  • Deneyimli rehberler eşliğinde dalışlar
  • Eksiz tam donanımlı dalışlar
  • Azami 6 kişilik gruplar

İLK BAKIŞTA:

  • Her sabah saat 10:00'da ya da öğleden sonra 15:00'de tam donanımlı dalış teknemiz ile yola çıkıyor, yolda dalış brifinginin üzerinden birlikte geçiyor ve dünyanın sayılı dalış rotalarında deneyimli rehberler eşliğinde keyifli bir dalış gerçekleştiriyoruz. 
  • Yeni başlayanlar için deneme dalışları ve refakatçiler için yüzme ve şnorkel imkanı da bulunan gezimizde, her gün 2 dalış gerçekleştirme şansı sunuyoruz.
DALIŞLAR
Tüm dalışlar tekneden, rehber (eğitmen veya dalış lideri) refakatinde ve azami 6 kişilik gruplar (+rehber) şeklinde yapılır.
BECERİ TAZELEME DALIŞI
(Scuba Tune-up) İlk dalış brövesini yeni almış ve/veya uzun zamandır dalmamış olanların, dalış gruplarına katılmadan önce, eğitmen veya dalış lideri eşliğinde, özet bilgi tekrarı ve bazı önemli becerileri uygulayacağı 2 dalışlık programdır.
REFAKATÇİLER ( 15 TL )
Güneşlenmeyi sevenler ve sualtını palet, maske ve snorkel ile izlemek isteyenler, üst güverte sizin içindir. İster deniz banyosu yapın, isterseniz de snorkeling yaparak derinliklerle tanışın… Gelin ve deneyin!
SCUBA DENEME DALIŞI ("TRY DIVE")
Kaş'ın turkuaz derinliklerinde, gözalıcı zenginliklerle dolu bir dünyanın kapılarını açan "ilk kaçış/dalış" için en elverişli şartlar biraraya gelmiştir : su sıcak ve berrak, dalış yerleri güvenli ve sakindir. Yarım saatlik bir video gösterisi ardından, kısa bir brifing ile bir eğitmen tarafından, temel güvenlik ve sualtına uyum bilgileri ve becerileri özetlenir, Akdenizin fauna ve florası tanıtılır. Uzman bir eğitmen/dalış lideri eşliğinde en fazla 6 metreye birebir yapacağınız yirmi dakikalık bu dalışta, mavi dünyanın tüm gizemleri çözümünü bulacaktır... İlk dalışınızı ölümsüzleştirecek merkezimizin «Deneme Dalışı Sertifikası» da cabası... iki kere dalacaklar iki ayrı dalış noktasında çifte keyif yaşayacaklar... 


BAŞLANGIÇBİTİŞFİYATREZERVASYON
2 Taksit Aylık 31 Toplam 63
3 Taksit Aylık 21 Toplam 63
4 Taksit Aylık 16 Toplam 64
5 Taksit Aylık 13 Toplam 64
6 Taksit Aylık 11 Toplam 64
9 Taksit Aylık 7 Toplam 66
1 kişi / grup için örnek taksit tablosudur

İlham verir, güvenle tatilinizi planlamanızı sağlarız

Tüm dünyadan yapılacak en güzel şeyleri biraraya getirir, tatilinize ve özel günlerinize keyifli anılar katmak için çok çalışırız. Yerel operatörler ile güvenle çalışabilmeniz için gerekli tüm önlemleri alıp, olası sorunlara karşı Gidello'nun hizmet kalitesi standartları gereği sizi koruruz.

En iyi yerel operatörler ile çalışırız

Partnerlerimizi ve onlara ait her bir hizmeti özenle seçer, tatilinizin sorunsuz geçmesi için onlarla birlikte çalışır, ve ürünlerini en iyi fiyatlarla ve Gidello garantisiyle size sunarız.

En iyi öneriler, en iyi fiyatlar

Sizin için en iyi fiyatları bulur, aktivitelerimizin en keyifli yanlarını paketten çıkartmaz paradan daha önemli olan şeyin tatilinize ayırdığınız zaman olduğunu bilerek çalışırız.

Gidello Hakkında | Sık Sorulanlar | İletişim

GENEL BİLGİLER
FİYATA DAHİL OLANLAR:
2 dalış, tüm ekipmanlar, sıcak içecekler

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR:
Refakatçi ücretleri, kişisel harcamalar

En iyi şirketlerin seçilmiş en keyifli önerilerinin en iyi fiyatlarla sunulduğu Gidello, Turizm Bakanlığı onaylı A sınıfı seyahat acentesidir.

EK BİLGİLER
Tüm dalışlar tekneden, rehber (eğitmen veya dalış lideri) refakatinde ve azami 6 kişilik gruplar (+rehber) şeklinde yapılır.
(*) (Scuba Tune-up) İlk dalış brövesini yeni almış ve/veya uzun zamandır dalmamış olanların, dalış gruplarına katılmadan önce, eğitmen veya dalış lideri eşliğinde, özet bilgi tekrarı ve bazı önemli becerileri uygulayacağı 2 dalışlık programdır.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#1032
LOKASYON:
ULAŞIM
Deniz   
İPTAL POLİTİKASI:
Rezervasyon kesinleştikten sonra hizmet ve paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.

60TL

den itibaren

4 Saat

Kaş
Bu ilan online rezervasyona kapandı:
Ek kontenjan ve size özel alternatifler için lütfen bilgi isteyin.

Teklifiniz 3 iş günü içinde gönderilecektir.

BİR SORUNUZ MU VAR?

BUNLAR DA VAR:

Kaş Günlük Dalış Turu
41
60TRL
Sizi dünyanın en önemli dalış merkezlerinden biri olan Kaş'ta deneyimli rehberler eşliğinde dalış deneyiminize uygun eşsiz bir maceraya davet ediyoruz.


Size özel fırsatları kaçırmamak için:
Bizi Takip Edin:
Asla spam yapmıyor, her gün mesaj göndermiyoruz!